Новини

      16 травня 2024 року на базі Житомирського медичного інституту відбулося засідання регіонального методичного об’єднання викладачів терапевтичних дисциплін та сестринської справи ЗФПО Житомирської області під головуванням Тетяни Ковальчук.
      За традицією, що склалася упродовж багатьох років, було проведено IX регіональну студентську науково-практичну конференцію «Актуальні питання клінічної дисципліни».
      Перед учасниками конференції з вступним словом виступили, кандидат філологічних наук, завідувач науково-методичної лабораторії ЖМІ ЖОР Олексій Володимирович Антонов і к.п.н., методист ЖМІ Валентина Олексіївна Коваленко.
       На конференції були представлені доповіді здобувачів освіти Житомирського медичного інституту, Бердичівського медичного фахового коледжу та Звягельського медичного фахового коледжу.
      В обговорені взяли участь члени регіонального методичного об’єднання викладачів терапевтичних дисциплін та сестринської справи Леся Горбач, Богдана Дика (викладачі Житомирського медичного інституту), Ірина Єремеєва та Юлія Пижук (викладачі Бердичівського медичного фахового коледжу).
       Викладач терапевтичних дисциплін Юлія Павлівна Синяк поділилася розробленням та використанням робочого зошита. Як інтерактивного інструмента при вивчені освітнього компонента: «Медсестринство у сімейній медицині».
      Висловлюємо вдячність колегам ЗФПО Житомирської області та здобувачам освіти за участь у конференції та викладачам Житомирського медичного інституту за участь у засіданні регіонального методичного об'єднання викладачів терапевтичних дисциплін та сестринської справи.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]