Гуртожиток

      Виховна робота в гуртожитку спрямована на всебічний розвиток особистості, формування культури майбутнього медичного фахівця через розуміння самого себе, усвідомлення себе як частини великого суспільства шляхом самореалізації, розкриття внутрішнього потенціалу. Основними завданнями виховної роботи в гуртожитку є:
      Забезпечення умов для самореалізації особистості відповідно до її здібностей, суспільних і власних інтересів;
      Формування національної свідомості та національної гідності, любові до рідної землі, родини, свого народу, бажання працювати задля розвитку держави, готовність її захищати;
      Виховання правової культури – поваги до Конституції, законодавства, державної символіки, знання та дотримання законів;
      Забезпечення духовної єдності поколінь, виховання поваги до батьків, старших за віком, культури та історії рідного народу;
      Формування мовної культури, оволодіння багатствами української мови;
      Ствердження принципів загальнолюдської моралі – правди, справедливості, милосердя, патріотизму, доброти;
      Забезпечення повноцінного розвитку молоді, охорона і зміцнення її фізичного, психологічного та духовного здоров’я;
      Виховання у мешканців гуртожитку бережливого, економного ставлення до державного майна.
      Виховна робота в гуртожитку здійснюється з використанням різноманітних форм та методів й спрямована на підготовку досвідченого, гармонійно розвиненого медичного працівника, громадянина незалежної України, виховання національно свідомої, духовно багатої, соціально активної, фізично загартованої особистості, здатної до саморозвитку і самореалізації.
      Виховна робота у гуртожитку проводиться з урахуванням пропозицій органів студентського самоврядування, які реалізуються за їх участю. Члени студентської ради залучаються до участі у формуванні керівних органів і плануванні роботи, беруть активну участь у підготовці й проведенні культурно-масових заходів, благодійних акцій, організовують чергування по гуртожитку. Так, представники правового сектору беруть активну участь в охороні порядку в гуртожитку, в роботі з попередження правопорушень.
      У гуртожитку інституту активно працюють органи самоврядування: рада гуртожитку та старостат. У складі студентської ради працюють:
      правовий сектор
      культурно-масовий сектор
      санітарно-побутовий сектор
      санітарно-господарський сектор
      загін «Милосердя»
      Діяльність студентського самоврядування в гуртожитку є дуже важливою для формування концепції життєвого успіху. Практика показує, що участь в управлінні виховним процесом веде до розвитку таких необхідних на сьогоднішній день якостей як ініціативність, відповідальність, самостійність, активність, творчість.
      Самоврядування – це реальний шанс випробувати свої сили у вирішенні багатьох питань, можливість реалізувати свої плани та задуми.
      Традиційними в гуртожитку стали вечори:
      - «Дебют першокурсника»
      - «Козацькі розваги» до Дня захисників та захисниць України
      - «Мелодія двох сердець» до Дня святого Валентина
      - конкурси квіткових композицій до Дня вчителя «Осінній бал квітів»
      - конкурси стіннівок до Міжнародного дня студента, Нового року, Дня святого Валентина, Дня гумору та інші
      У гуртожитку практикуються такі форми і методи правового виховання: зустрічі з дільничним інспектором, фахівцями медичної галузі, представниками Всеукраїнської благодійної організації АСЕТ (лекції щодо профілактики ВІЛ, СНІДу серед молоді, про шкідливий вплив алкоголю, тютюнопаління на організм людини), представниками міжнародного благодійного фонду «Місія в Україну» (вул. Старовільська, 29), відвідання лекторію Житомирського центру безоплатної правової допомоги (вул. Гагаріна, 47).
      Особливий акцент у роботі ставиться на індивідуальну роботу з різними категоріями студентів: неповнолітніми здобувачами освіти, студентами-сиротами та ін. Підтримується постійний зв’язок із соціальним педагогом Боримською Л. В., психологом Полчановою Г. С., з завідувачами відділень, кураторами груп.
      У реаліях воєнного часу одним з найважливіших завдань, що стоїти перед співробітниками гуртожитку, є необхідність навчити здобувачів правилам безпеки, які допоможуть зберегти життя:
      які заборони та обмеження діють під час воєнного стану
      що таке «тривожна валіза», як її зібрати
      як діяти під час повітряних тривог
      як поводитися під час обстрілів
      що робити у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів
      як надавати першу домедичну допомогу
      Усі здобувачі, викладачі, вихователі інституту працюють задля наближення перемоги України, тому традиційними в гуртожитку стали благодійні кіновечори, лотереї та виступи творчого колективу «Бандерівські медики».

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]