Гуртожиток
Виховна робота в гуртожитку спрямована на всебічний розвиток особистості, формування культури майбутнього медичного фахівця через розуміння самого себе, усвідомлення себе як частини великого суспільства шляхом самореалізації, розкриття внутрішнього потенціалу. Основними завданнями виховної роботи в гуртожитку є:
Забезпечення умов для самореалізації особистості відповідно до її здібностей, суспільних і власних інтересів;
Формування національної свідомості та національної гідності, любові до рідної землі, родини, свого народу, бажання працювати задля розвитку держави, готовність її захищати;
Виховання правової культури – поваги до Конституції, законодавства, державної символіки, знання та дотримання законів;
Забезпечення духовної єдності поколінь, виховання поваги до батьків, старших за віком, культури та історії рідного народу;
Формування мовної культури, оволодіння багатствами української мови;
Ствердження принципів загальнолюдської моралі – правди, справедливості, милосердя, патріотизму, доброти;
Забезпечення повноцінного розвитку молоді, охорона і зміцнення її фізичного, психологічного та духовного здоров’я;
Виховання у мешканців гуртожитку бережливого, економного ставлення до державного майна.
Виховна робота в гуртожитку здійснюється з використанням різноманітних форм та методів й спрямована на підготовку досвідченого, гармонійно розвиненого медичного працівника, громадянина незалежної України, виховання національно свідомої, духовно багатої, соціально активної, фізично загартованої особистості, здатної до саморозвитку і самореалізації.
Виховна робота у гуртожитку проводиться з урахуванням пропозицій органів студентського самоврядування, які реалізуються за їх участю. Члени студентської ради залучаються до участі у формуванні керівних органів і плануванні роботи, беруть активну участь у підготовці й проведенні культурно-масових заходів, благодійних акцій, організовують чергування по гуртожитку. Так, представники правового сектору беруть активну участь в охороні порядку в гуртожитку, в роботі з попередження правопорушень.
У гуртожитку інституту активно працюють органи самоврядування: рада гуртожитку та старостат. У складі студентської ради працюють:
правовий сектор
культурно-масовий сектор
санітарно-побутовий сектор
санітарно-господарський сектор
загін «Милосердя»
Діяльність студентського самоврядування в гуртожитку є дуже важливою для формування концепції життєвого успіху. Практика показує, що участь в управлінні виховним процесом веде до розвитку таких необхідних на сьогоднішній день якостей як ініціативність, відповідальність, самостійність, активність, творчість.
Самоврядування – це реальний шанс випробувати свої сили у вирішенні багатьох питань, можливість реалізувати свої плани та задуми.
Традиційними в гуртожитку стали вечори:
- «Дебют першокурсника»
- «Козацькі розваги» до Дня захисників та захисниць України
- «Мелодія двох сердець» до Дня святого Валентина
- конкурси квіткових композицій до Дня вчителя «Осінній бал квітів»
- конкурси стіннівок до Міжнародного дня студента, Нового року, Дня святого Валентина, Дня гумору та інші
У гуртожитку практикуються такі форми і методи правового виховання: зустрічі з дільничним інспектором, фахівцями медичної галузі, представниками Всеукраїнської благодійної організації АСЕТ (лекції щодо профілактики ВІЛ, СНІДу серед молоді, про шкідливий вплив алкоголю, тютюнопаління на організм людини), представниками міжнародного благодійного фонду «Місія в Україну» (вул. Старовільська, 29), відвідання лекторію Житомирського центру безоплатної правової допомоги (вул. Гагаріна, 47).
Особливий акцент у роботі ставиться на індивідуальну роботу з різними категоріями студентів: неповнолітніми здобувачами освіти, студентами-сиротами та ін. Підтримується постійний зв’язок із соціальним педагогом Боримською Л. В., психологом Полчановою Г. С., з завідувачами відділень, кураторами груп.
У реаліях воєнного часу одним з найважливіших завдань, що стоїти перед співробітниками гуртожитку, є необхідність навчити здобувачів правилам безпеки, які допоможуть зберегти життя:
які заборони та обмеження діють під час воєнного стану
що таке «тривожна валіза», як її зібрати
як діяти під час повітряних тривог
як поводитися під час обстрілів
що робити у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів
як надавати першу домедичну допомогу
Усі здобувачі, викладачі, вихователі інституту працюють задля наближення перемоги України, тому традиційними в гуртожитку стали благодійні кіновечори, лотереї та виступи творчого колективу «Бандерівські медики».
Меню
- Новини
- Introducing Zhytomyr medical institute of Zhytomyr regional council
- Грантова діяльність
- Наукова робота
- Навчально-методична робота
- Міжнародне співробітництво
- Іноземним студентам
- Відділення післядипломної освіти
- Академія медицини майбутнього
- Бібліотека
- Наукові видання
- Cтудентське наукове товариство
- Рада студентського самоврядування
- Виховна робота
- Гуртожиток
- Профспілкова організація співробітників
- Дистанційне навчання
- БПР
- Оплата онлайн