Новини

      27 червня в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради відбулась одна з найважливіших подій в житті навчального закладу: урочиста церемонія випуску студентів спеціальностей: «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Стоматологія», «Стоматологія ортопедична», «Лабораторна діагностика» та спеціальності «Медсестринство» освітнього ступеня «бакалавр» та «магістр». На знак відкриття урочистого заходу традиційно пролунав Духовний гімн України.
      В урочистостях взяли участь вельмишановні гості: заступник голови Житомирської облдержадміністрації Лагута Я.М., який передав вітання від голови обласної державної адміністрації Гундича І.П. та додав, що перед випускниками відкривається широкий життєвий шлях, де вони зможуть реалізувати набуті вміння в омріяній професії та продовжити славетні медичні традиції на теренах Житомирської області; голова обкому профспілки працівників охорони здоров’я Супряга А. Ф. щиро привітала випускників та відзначила, що обрана студентами професія складна, але надзвичайно важлива, почесна, адже в руках молодих фахівців відтепер буде здоров’я та життя наших співгромадян.
      У межах заходу було представлено визначні здобутки інституту за навчальний рік, а також перемоги наших студентів у численних фахових, наукових, творчих заходах регіонального, всеукраїнського та міжнародного рівня.
      Не забуває великий колектив інституту наших студентів, які в різні часи віддали своє життя, героїчно захищаючи Батьківщину. Їх пам’ять вшановано хвилиною мовчання.
      Зі словами привітань до присутніх звернулась проректор з навчальної роботи Гордійчук С.В., яка відзначила, що кожен зі студентів подолав складний шлях навчання, але всі вони здобули глибокі знання та відтепер зможуть вільно почувати себе в конкурентному середовищі професійної діяльності. Теплі напутні слова своїм випускникам висловили: завідувач кафедри «Сестринська справа» Заболотнов В.О., завідувач кафедри «Лабораторна діагностика» Заблоцька О.С., завідувач відділення «Сестринська справа» Поплавська С.Д., завідувач відділення «Лікувальна справа» Бех А.Г., завідувач відділення «Стоматологія» Косенко В.М. та завідувач відділення «Стоматологія ортопедична» Вакулович З.О. Усі випускники проголосили клятву медичного працівника та в атмосфері оплесків і привітань отримали довгоочікувані дипломи.
      Рішенням Вченої ради та ради студентського самоврядування до Книги пошани інституту внесено імена випускників: Трохимчук В. (403 група «Лікувальна справа»), Остапчук В. (401 група «Лікувальна справа»), Ігнатюк Т. (502 група «Медсестринство» освітній ступінь бакалавр), Хиля В. (502 група «Медсестринство» освітній ступінь бакалавр), Кудряшова І. (601 група «Технології медичної діагностики та лікування»), Кучерук В. (702 група «Медсестринство», спеціалізація «Сестринська справа»), Бєла О. (403 група «Сестринська справа»), Рогозовська В. (401 група «Сестринська справа»), Коваленко К. (402 «Сестринська справа»), Жила К. (301 група «Стоматологія ортопедична»), Василевич Ю. (402 група «Стоматологія»).
      Зі словами вдячності викладачам, адміністрації, ректору інституту Шатило В.Й. виступили студенти-випускники: Трохимчук В., Коваленко В., Рогозовська С., Рафальська К, Кучерук В., Кудряшова І., Василевич Ю., Мельник А., Костюченко Д., Рафальська Ю.
      Шановні випускники, міцно тримайтесь на крилах, які подарував вам Житомирський медичний інститут, і нехай вони підтримують вас на шляху професійного зростання і життєвих здобутків, надаючи впевненості, віри у власні сили та незламного прагнення змінити цей світ на краще!

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]