Новини

      19 жовтня 2018 року в рамках Проекту «Підтримка зміцнення лабораторій у країнах з обмеженими ресурсами за Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR)» відбулася зустріч зацікавлених сторін із впровадження питань управління якістю у відповідності з міжнародними практиками в структуровану програму підготовки лабораторних фахівців з медичною та немедичною освітою (м. Київ).
      У зустрічі взяли участь директор ДУ «Центральний методичний кабінет підготовки молодших спеціалістів МОЗ України» Балабанова К.В.; радник з питань лабораторної діагностики, CDC-Ukraine Маріанна Азарскова; директор центру всесвітньої охорони здоров’я, Американської спілки клінічних патологів Кеннет Ландграф; міжнародний експерт, професор, доктор Кетрін Робінсон; декани факультетів та завідувачі випускових кафедр закладів вищої освіти України, які здійснюють підготовку відповідних фахівців; потенційні роботодавці.
      КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради представляла завідувач кафедри «Лабораторна діагностика», доктор педагогічних наук, професор Заблоцька О.С. На зустрічі обговорювалися нагальні проблеми з удосконалення підготовки фахівців спеціальності 224 «Технології медичної діагностики та лікування».Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]