Новини

       Медична освіта - це знання, вміння і навички, що рятують життя. Студенти Житомирського медичного інституту постійно використовують можливості неформальної освіти для професійного становлення та самовдосконалення, зокрема акцентують увагу на знаннях і практичних навичках, що є актуальними в реаліях воєнного часу.
      Нещодавно здобувачі освіти ОП "Екстрена медицина" пройшли курс навчання "Тактична медицина для цивільного населення", де під керівництвом досвідчених інструкторів Лесневського Олександра, Боффо Гліба та Соломянюк Наталії ознайомились з принципами медичної тактики дій у небезпечних зонах та оволоділи практичними навичками: огляду пораненого на місці події, надання невідкладної допомоги в залежності від зони перебування, а саме: прямий тиск на рану, накладання різних видів турнікетів, тампонування ран, накладання пов'язок, включаючи оклюзійну, декомпресія грудної клітки, допомога при опіках, травмах голови, грудної клітки, живота, ока, та евакуація пораненого.
       Навчання відбувалось завдяки підтримці UMC Ukraine Medical Consortium IRM Polish Institute for Emergency Medicine, Olga Berg, Americares. Після успішного складання підсумкового клінічного іспиту здобувачі освіти отримали сертифікати,а також турнікети у подарунок.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]