Новини

      Чарівний та незабутній подарунок для співробітників інституту медсестринства підготував колектив художньої самодіяльності (керівники: Кочук-Охман І.М., Заліщук А.Ю., Крицький С.А.) та рада студентського самоврядування (голова – Мацейко К.). Увага була приділена як самими працівникам, так і їх дітям та онукам.
      Зранку до вечора в залі конгрес-центру відбувались новорічні дійства. Спочатку дітки співробітників рятували Діда Мороза та Снігуроньку від злого Дракона, який хотів головувати наступного року, водили хороводи, розказували вірші, а потім, за доброю традицією, Дід Мороз дарував новорічні подарунки.
      Ввечері працівники інституту медсестринства поринули у світ кіно. Новорічний концерт, побудований за мотивами відомих пісень із кінофільмів, нікого байдужими не залишив. Глядачі пригадали і своє дитинство, і юність, а професійне виконання пісень студентами дарувало лише позитивні емоції. В концерті брали участь студенти різних відділень та курсів: Захарченко А., Пунченко Ю., Весельський П., Шафієва Е., Діхтієвська К., гурт «Соль дієз» та ін.
      Ректор інституту Шатило В.Й. зазначив, що надзвичайно вражений молодим талановитим поповненням нашого інституту і подякував учасникам концерта за чудову організацію та отримане задоволення.


Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com
Facebook
Instagram
YouTube