Новини

      «Не навчайте дітей так, як навчали вас, - вони народились в інший час…»
      Під таким гаслом 9 жовтня в Житомирському медичному інституті було проведено інтерактивну лекцію з елементами візуалізації для студентів ІІІ курсу відділення «Сестринська справа» на тему «Термічна травма». Задум і реалізація лекційного заняття належать викладачу циклової комісії хірургічних дисциплін Жовнерчуку В.Р.
      У сучасному освітньому середовищі інтерактивні методи навчання набувають провідного значення, адже базуються на активній взаємодії всіх учасників навчального процесу та дають змогу обрати більш цікаві й ефективні шляхи пізнання. Лекція-візуалізація дає студентам можливість сприймати інформацію не лише вербально, а й візуально, що значно підвищує рівень засвоєння навчального матеріалу.
      Логічно структурований лекційний матеріал щодо причин, діагностики, клінічного перебігу, надання догоспітальної медичної допомоги та догляду за хворими при термічних травмах, який презентували В.Р. Жовнерчук та молодий спеціаліст інституту – магістр медсестринства Т.В. Дячук, був доповнений виступами студентів IV курсу відділення «Сестринська справа», які містили актуальну додаткову інформацію відповідно до плану заняття. Відвідали інтерактивну лекцію викладачі різних регіонів України, які проходять курси підвищення кваліфікації на базі нашого навчального закладу.
      Наприкінці лекційного заняття студенти та викладачі, які долучились до його підготовки та проведення, отримали сертифікати.
Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]