Новини

      25 – 27 жовтня 2016 року відбулася VIII міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та ІV міжнародна виставка «World Edu» в місті Києві за участю Міністерства освіти і науки України, національної Академії педагогічних наук України та Інституту модернізації змісту освіти МОН України.
      У виставці взяли участь 538 учасників із 24 регіонів України, Канади, США, Великобританії, Польщі, Чехії, Словенії, Франції, Болгарії, Греції та інших країн.
      Для участі в конкурсах з тематичних номінацій науково-педагогічними працівниками і викладачами КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради було представлено 26 навчально-методичних матеріалів, які відображають стандартизацію вищої освіти в контексті реалізації інновацій Закону України «Про вищу освіту», інновації з інтенсифікації міжнародного співробітництва у сфері освіти і науки, інноваційні підходи до вивчення іноземної мови в навчальних закладах.
      КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради було нагороджено Дипломом лауреата конкурсу І ступеня в номінації «Стандартизація вищої освіти в контексті реалізації інновацій Закону України «Про вищу освіту», Дипломом за активну участь в інноваційній освітній діяльності. Ректору інституту Шатило Віктору Йосиповичу було вручено «Подяку за впровадження інноваційних технологій для підвищення якості освітнього процесу».
Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com
Facebook
Instagram
YouTube