Новини

      6 грудня 2023 року викладачем хірургічних дисциплін Варич А.М. та викладачем психології Полчановою Г.С. було представлено фрагмент бінарного заняття з теми «Медико-психологічні аспекти професійної діяльності парамедика».
       Здобувачі освіти 201 групи ОП "Екстрена медицина" відпрацьовували навички надання екстреної психологічної та медичної допомоги. Було створено «мультидисциплінарну» команду, яка складалася з психологів та парамедиків. У якості «постраждалих» були студенти відділення «Стоматологія ортопедична».
       Жодна з команд не була ознайомлена заздалегідь із завданнями, які вони будуть виконувати. Для студентів-парамедиків це був своєрідний виклик, однак вони продемонстрували зібраність, вміння працювати в команді та ін.
       Слід відзначити й активну участь в занятті викладачів інституту, а саме: Слінчак Н.В., Олефір Л.В., Боримської Л.В та голови циклової комісії хірургічних дисциплін Гуменної Л.В., які надавали слушні поради, ділилися власним досвідом зі студентами.
       Сподіваємося, що у здобувачів освіти з’явилося бажання більш відповідально ставитися до оволодіння професійними компетентностями.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]