Новини

      30 вересня в Україні відзначається День усиновлення. З цієї нагоди напередодні відбулась зустріч керівництва області з першокурсниками з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, комунального вищого навчального закладу «Житомирський інститут медсестринства».
      У зустрічі взяли участь 21 студент, керівники та працівники закладу.
      Голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський привітав дітей із тим, що вони стали студентами. «Ви – майбутні медичні працівника. Медик – це не просто професія або ремесло, це мистецтво і спосіб життя. Найдорожче у людини – це її здоров’я і саме вам вони довірятимуть його. Тому від першого курсу знайте, що головне для вас – набути знання та практичні навички у професії», - сказав він. Керівник області побажав учням успіхів у навчанні, високих цілей, легких перемог та віри в себе.
      З вітальним словом до студентів також звернувся голова Житомирської обласної ради Віталій Француз, який зауважив, що справжні фахівці можуть вирости лише з людей, які вже до початку свого навчання пройшли досить серйозну школу самовиховання і не втратили людяність, не стали черствими, не закрилися від людських страждань, а стали міцнішими і впевненішими у власних силах , навчилися дисциплінувати себе.
      Заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута відзначив, що професія медика – найгуманніша, адже вона покликана стояти на сторожі людського життя. Саме медики дарують здоров’я людям, рятують від найрізноманітніших хвороб, а для цього потрібні ґрунтовні знання, які можна отримати саме в стінах Житомирського інституту медсестринства.
      Директор коледжу КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Антоніна Піскарьова ознайомила першокурсників із історією та традиціями інституту, побажала , щоб навчання приносило майбутнім медикам лише радість та задоволення.
      Усі учасники зустрічі отримали пам’ятні подарунки від голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради.Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com
Facebook
Instagram
YouTube