Новини

       4 жовтня в Житомирському медичному інституті відбулися традиційні святкові заходи до Дня працівника освіти. Від самого ранку фойє інституту було осяяне яскравим осіннім різнобарв’ям, адже там розпочався конкурс квіткових композицій на тему «Народна пісня очима сучасності», присвячений найціннішому культурному надбанню української нації – пісні, що подолала віки на шляху з далекого минулого в сучасне. Участь у конкурсі взяли 18 навчальних груп, які представили на розгляд журі розмаїття оригінальних композицій, творчо втіливши в роботах новий погляд на українську народну пісню.
      За результатами конкурсу журі визначило переможців:
      І місце розділили студенти 101 групи «Лікувальна справа», 101 «Лабораторна діагностика», 101 «Сестринська справа», 201 «Стоматологія» та 201-202 групи «Сестринська справа» (бакалавр).
      ІІ місце – 101 «Стоматологія», 201 «Лікувальна справа», 204 «Лікувальна справа», 303 «Лікувальна справа», 101 «Сестринська справа» (бакалавр).
      ІІІ місце – 201 «Акушерська справа», 102 «Лікувальна справа», 403 «Лікувальна справа», 404 «Сестринська справа» (бакалавр), 102 «Сестринська справа», 303 «сестринська справа» (бакалавр), 201 «Стоматологія ортопедична».
      Приз симпатій журі – 501 «Сестринська справа» (магістр).
      Переможцем голосування в соціальній мережі Instagram стала 201 група відділення «Лікувальна справа».
      Усі учасники та переможці конкурсу були відзначені пам’ятними грамотами та солодкими подарунками.
      Яскравим продовженням теми народної пісні в житті сучасного українця став святковий концерт, що об’єднав родину Житомирського медичного інституту – студентів, адміністрацію, викладачів і співробітників закладу. Щиро привітали освітян з прийдешнім святом ректор інституту Віктор Йосипович Шатило та голова профспілкового комітету працівників інституту Любов Вадимівна Боримська. Вони нагородили почесними грамотами викладачів навчального закладу, які досягли видатних успіхів на педагогічній ниві, а також переможців щорічного конкурсу «Кращий куратор – 2018».
      Подальші концертні виступи занурили глядачів в атмосферу народної пісні: зі сцени по-новому пролунали улюблені для всіх українців композиції «Несе Галя воду», «Ой на горі два дубки», «Била мене мати», «Ніч яка місячна», «Два кольори», «Тече вода каламутна» та ін. Не обійшлося й без запальних українських танців. Яскрава концертна програма ще раз дала змогу переконатись у безмежному багатстві української культури та продемонструвала непересічні таланти наших студентів.
      Справжній педагог живе в справах своїх вихованців, адже в кожному прожитому дні студентського життя залишається зернина педагогічної праці, з якої виростає величне дерево знань, доброти, віри в себе та свої можливості. Шануймо наших викладачів, які завжди були для нас міцною підтримкою на шляху до професійних та життєвих обріїв.
Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]