Новини

      Цього року в Житомирі відзначили 1134-ту річницю від дня заснування нашого прекрасного міста. Для житомирян і гостей обласного центру підготували низку цікавих культурно-мистецьких, спортивних і розважальних заходів, до участі в яких долучилися й студенти Комунального вищого навчального закладу «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради.
      8 вересня на майдані Корольова було проведено особливі заходи, приурочені до Всесвітнього дня надання першої медичної допомоги. Волонтери Товариства Червоного Хреста України організували різноманітні майстер-класи з надання першої медичної допомоги, учасниками яких стали всі охочі містяни.
      Участь у заході взяли й студенти медичного інституту, а саме: представники 201/202 груп спеціальності 223 Медсестринство, спеціалізації Сестринська справа, освітнього ступеня бакалавр. Майбутні медичні сестри мали нагоду відпрацювати на практиці, використовуючи медичні манекени, правила серцево-легеневої реанімації та медичної дороги при різних невідкладних станах. Також студенти інституту активно спілкувалися з учасниками заходу та перехожими, дарували спеціально виготовлені інформаційні матеріали.
      9 вересня в Житомирі пройшов Космічний напівмарафон, традиційно приурочений до святкування Дня міста. З кожним роком це спортивне свято набирає обертів - цього року до участі в ньому долучилося багато житомирян, які цінують своє здоров’я та своїм прикладом пропагують спортивний спосіб життя.
      Студенти Житомирського медичного інституту взяли участь у заході в якості волонтерів: вони обслуговували пункти навігації та, за потреби, могли надати першу медичну допомогу.

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]