Новини

      У Житомирському медичному інституті вже стало доброю традицією відзначати Всеукраїнський день бібліотек, адже це можливість від імені великої інститутської родини висловити повагу «берегиням друкованого слова» та підкреслити важливість роботи цього структурного підрозділу в підготовці майбутніх фахівців для системи охорони здоров’я.
      Крім преміювання від профкому співробітників, психологічна служба підготувала й свій особливий «подарунок» – тренінгове заняття на тему «Арт-терапевтичні техніки профілактики психоемоційного вигорання». Бібліотекар – ключова постать у роботі з книжковим фондом інситуту, особа, котра має активно комунікувати зі студентами, а тому від психологічного стану співробітників бібліотеки залежить якість наданих послуг. Психологи закладу (Полчанова Г.С., Боримська Л.В.) засобами сучасного напрямку психотерапії – арт-терапії створили атмосферу позитиву та несподіваних приємних відкриттів. На занятті за допомогою художньої творчості, спрямованої на вираження емоцій і почуттів, пов'язаних із накопиченням проблем та можливістю віднайти шляхи їх подолання, учасники продемонстрували свою унікальність та неповторність.
      Релаксаційний музичний супровід дозволив учасникам за допомогою таких арт-технік, як мандалотерапія та ізотерапія здійснити захоплюючу подорож у власне «Я» та командне «МИ».
       Колектив бібліотеки на чолі з Шарнопільською В.Ю. ще раз продемонстрував свій творчий підхід до вирішення запропонованих завдань та відкритість до інновацій. Так тримати, шановні колеги!

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]