Новини

      12 вересня в Житомирському медичному інституті було проведено навчально-виховний захід «Диктант єдності», приурочений до Всесвітнього дня грамотності, що вже більше, ніж півстолітня відзначається під егідою ЮНЕСКО для розповсюдження грамотності як незамінного інструменту для побудови інтегрованого та мирного суспільства в ХХІ ст.
      Захід організували викладачі української мови та літератури інституту, а до участі в ньому долучилися студенти відділень «Лікувальна справа», «Сестринська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія».
      «Диктант єдності» мав патріотичне спрямування: в межах заходу студенти ознайомилися зі славетною історією Житомира, переглянули відеоролики про різноманітні аспекти сучасного життя одного з найкращих міст України та в позитивній, дружній атмосфері написали диктант «Мир і жито».
      Наприкінці заходу до присутніх звернулася директор коледжу Антоніна Іванівна Піскарьова, яка подякувала всім учасникам за небайдужість і пошану до українського слова, прагнення до саморозвитку та щиру любов до малої батьківщини. Усі групи, що взяли участь у написанні диктанту, були відзначені пам’ятними дипломами.

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]