Новини

      5 листопада 2019 року для студентів спеціалізації «Сестринська справа» освітнього ступеня магістр в рамках вивчення психології викладач-методист, асистент кафедри природничих та соціально-гуманітарних дисциплін Боримська Л.В. провела практичне заняття «Тактика поведінки медпрацівника з різними категоріями пацієнтів».
      Акцент було зроблено на соціально-психологічній та медичній допомозі військовослужбовцям, які знаходяться або повертаються із зони бойових дій, а також встановленні комунікації з їхніми родичами.
      Дуже вдало був обраний формат проведення – круглий стіл. Головним гостем став наш випускник-магістр Кодряну Юрій, який перебував і знову повертається до виконання свого професійного обов’язку в зоні ООС. Він докладно зупинився на питаннях, які стосуються як психологічної, так і практичної роботи медика в екстремальних ситуаціях.
      Вийшов невимушений діалог зі студентами, в якому взяла участь Полчанова Г.С., психолог-методист інституту. Роздатковий матеріал, підбір навчальної та художньої літератури, методичні рекомендації, розроблені нашими викладачами, зробили заняття змістовним і дуже корисним.
      На добру згадку гостю подарували ляльку-мотанку, оберіг наших військовослужбовців, та листівку з побажаннями.

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]