Новини

      20 грудня 2023 року в Житомирському медичному інституті відбулася І Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання лабораторної діагностики, медсестринства, реабілітації та громадського здоров'я». Науковий форум внесено до переліку заходів безперервного професійного розвитку медичних фахівців.
      У роботі конференції взяли участь представники наукової спільноти з різних регіонів України, а також Республіки Польща.
       Представлені відеодоповіді та наукові розвідки, надані для публікації в збірнику матеріалів конференції, дали змогу окреслити актуальні напрямки досліджень в межах тематики заходу.
       До участі в конференції долучилися провідні науковці медичної галузі, науково-педагогічні та педагогічні працівники закладів вищої медичної освіти України та Польщі, здобувачі освіти галузі знань "Охорона здоров'я", фахівці закладів охорони здоров'я, ветеринарної медицини, громадського здоров'я та ін.
       За підсумками роботи конференції буде видано збірник представлених до друку наукових досліджень.
       Організаційний комітет конференції щиро дякує всім учасникам наукового форуму. Попри складні обставини сьогодення, разом ми зміцнюємо фундамент медичної освіти, системи охорони здоровʼя та сприяємо їх подальшому розвитку.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]