Новини

      31 серпня в Комунальному вищому навчальному закладі «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради відбулися урочистості з нагоди посвяти в студенти нового поповнення інституту. Цього року на навчання зараховано 355 студентів, які на високому рівні склали ЗНО, вступні іспити та успішно пройшли конкурсний відбір.
      Побажання доброї дороги, наполегливості в здобутті нових знань та життєвого успіху студентам-першокурсникам висловив ректор інституту – Віктор Йосипович Шатило, який відзначив, що весь колектив Житомирського медичного інституту підтримуватиме кожного студента та допомагатиме молодому поколінню впевнено крокувати обраним шляхом до омріяної професії.
      Голова асоціації медичних сестер Житомирської області Тевс С.С. побажала студентам, які сьогодні вперше одягли білі халати, наполегливо рухатись в обраному професійному напрямку, насолоджуватися роками студентського життя в стінах одного з провідних вищих навчальних закладів України та в майбутньому стати найкращими представниками медичної сфери.
      Разом з головою ради студентського самоврядування Деняковим О. присутні проголосили клятву студента-першокурсника, а також для них вперше пролунав Гімн студентства.
      Музичним подарунком для нового покоління студентів медичного інституту стала ніжна українська пісня у виконанні лауреата міжнародних та всеукраїнських конкурсів, голови профкому студентів і художнього керівника інституту І. Кочук-Охман. Наприкінці заходу на честь усіх присутніх традиційно пролунав Духовний гімн України.
      Дорогі першокурсники, студенти-бакалаври та магістри! Нехай світлим і радісним буде ваше студентське життя! З радістю творіть власне майбутнє добрими вчинками та сумлінним навчанням! І нехай вашими добрими справами змінюється наша рідна мати – Україна!Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]