Новини

      11-12 жовтня 2012 року в Житомирі на базі КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбувся V з'їзд спеціалістів з соціальної медицини та організаторів охорони здоров'я України.

Делегати з’їзду в конгрес-центрі інституту медсестринства.


      На з'їзді було обговорено актуальні питання реформування національної системи охорони здоров'я та внеску науковців за спеціальністю «соціальна медицина» у процес оптимізації системи медичної допомоги населенню країни.
      В роботі з'їзду взяла участь Віце-прем'єр-міністр України - Міністр охорони здоров'я Богатирьова Раїса Василівна.

Виступ Віце-прем'єр-міністра України - Міністра охорони здоров'я Р.В. Богатирьової.


      В своєму виступі Раїса Василівна наголосила, що черговий з'їзд спеціалістів з соціальної медицини та організаторів охорони здоров'я України відбувається в доленосний для країни та медичної галузі час, коли вперше за роки незалежності за ініціативи Президента України Віктора Федоровича Януковича розпочато реальну реформу національної системи охорони здоров'я.

Привітання голови Житомирської обласної адміністрації С.М.Рижука.


      Богатирьова Р.В. ознайомилася з матеріально-технічною базою інституту медсестринства. Під час відвідування навчально-тренінгового центру з невідкладних станів студенти продемонстрували навички надання екстреної долікарської допомоги, які наближені до європейських стандартів.

В навчально-тренінговому центрі невідкладних станів.


      Богатирьова Р.В. зустрілася зі студентами інституту: медсестрами, бакалаврами, магістрами з спеціальності “Сестринська справа”. Відбувся цікавий діалог, в якому було підкреслено важливість перспектив реформування медсестринської освіти в України, необхідність внесення змін і доповнень до штатного розкладу закладів охорони здоров'я, можливість затвердження спеціальності «Сестринська справа», як наукової.

На зустрічі зі студентами-магістрами.


Знайомство з науковими досягненнями колективу інституту.

      Зустрівшись зі студентами з особливими потребами, Богатирьова Р.В підкреслила, що проблеми ставлення до людей даної категорії набувають все більшої актуальності, відзначила досвід інституту медсестринства в питаннях пошуку шляхів їх інтеграції в середовище здорових людей.

Зустріч Богатирьової Р.В. зі студентами з особливими потребами.

      У кабінеті доклінічної практики з акушерства Богатирьова Р.В. ознайомилася з системою впровадження в навчальний процес новітніх технологій щодо ведення вагітності та прийняття пологів.

      У кабінеті профілактики і лікування хвороб зубів було зазначено важливість цієї справи та піднято питання про додаткове введення в штатний розклад медичних закладів, сільських амбулаторій, поліклінік, дитячих дошкільних і шкільних навчальних закладів посади «гігієніст зубний».Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com