Новини

      З нагоди Всесвітнього дня боротьби з меланомою 3 квітня в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради викладачі циклової комісії спеціальних дисциплін І.М. Круковська та Л.Д. Лучак організували і провели студентську наукову конференцію «Новоутворення шкіри».
       Шкіра – найбільший орган людського тіла, що має схильність до появи різноманітних новоутворень. На жаль, характерною рисою сучасного світу став стрімкий розвиток «тихої» епідемії злоякісних пухлин шкіри в багатьох економічно розвинутих країнах світу, зокрема й в Україні. Усвідомлюючи актуальність окресленої медичної проблеми, студентки інституту освітнього ступеня «магістр» О.Гончарук, К. Буткевич, а також студенти відділення «Лікувальна справа» С. Терещук, А. Мусіяшко, І. Пасічник, А. Пашинська, О. Гончарук, М. Іщенко, Б. Гончарук, В. Трохимчук підготували ряд наукових доповідей, що стосувались різних аспектів теми: епідеміологічної ситуації захворюваності на рак шкіри в Україні та світі, різновидів пухлин шкіри, ролі медичної сестри у профілактиці доброякісних новоутворень шкіри та ін. Науковими керівниками студентських дослідницьких робіт стали: кандидат педагогічних наук, доцент, викладач-методист, викладач шкірних та венеричних хвороб І. М. Круковська та викладач-методист, викладач шкірних та венеричних хвороб Л.Д. Лучак.
      На заході були присутні представники адміністрації інституту: проректор з навчальної роботи С.В. Гордійчук, проректор з наукової роботи В.З. Свиридюк, директор коледжу А.І. Піскарьова, а також голова циклової комісії спеціальних дисциплін Л.П. Табачук, викладачі, студенти.
      За підсумками проведеної конференції укладено збірник тез студентських наукових робіт, представлених на заході.
Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com