Гуртожиток

      23 березня 2015 року у конгрес-центрі Житомирського інституту медсестринства пройшла регіональна наукова студентська конференція «Актуальні питання клінічної медицини». Конференція була підготовлена та проведена викладачами циклової комісії терапевтичних дисциплін. Участь у конференції прийняли студенти IV курсів відділення «Сестринська справа» та «Лікувальна справа», викладачі терапевтичних та хірургічних дисциплін - їх наукові керівники. Також в роботі конференції взяли участь студенти та викладачі Бердичівського та Новоград-Волинського медичного коледжів, Житомирського фармацевтичного коледжу.
      З доповідями на конференції виступили 12 студентів-випускників, які з початку навчального року займаються науково-пошуковою роботою. Студенти презентували результати своєї пошукової роботи з різноманітних актуальних питань медицини:
- Захворювання дитячого населення на патологію щитоподібної залози (Франчук С.Г., 401 С/с ЖІМ, керівник Титарчук Л.П.).
- Вплив сезонності на розвиток інфаркту міокарда (Гнатюк С.О., 401 Л/с ЖІМ, керівник Козакевич О.А.).
- Роль медичної сестри у реабілітації пацієнтів, які перенесли інфаркт міокарда (Чех Ю.Р., 403 С/с ЖІМ, керівник Ліщук І.І.).
- Гепатолієнальний синдром в гастроентерологічній практиці (Денисюк А.І., Бердичівський МК, керівник Біленька Н.В.).
- Регіональні особливості захворюваності та поширеності мультирезистентного туберкульозу серед населення (Погоріла А.В., 403 Л/с ЖІМ, керівник Крапівіна А.А..)
- Захворювання на ревматоїдний артрит в Житомирській області (Лисавецька К. Р., 404 Л/с ЖІМ, керівник Сіхневич В.А.).
- Сучасні трансфузійні засоби та їх використання в практичній хірургії (Скороход Ю.В., 401 С/с ЖІМ, керівник Жовнерчук В.Р.) та інші.
      З доповіддю по результатам гурткової роботи студентів виступив керівник гуртка з терапії, викладач вищої категорії, викладач-методист Вовк В.Т.
      Результати науково-пошукової роботи студентів у вигляді тез надруковані у «Збірнику матеріалів регіональної наукової студентської конференції «Актуальні питання клінічної медицини».


Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com