Новини

      З 10 по 14 грудня 2014 року в м.Пезаро (Італія) відбулися ігри I Ліги Чемпіонів з волейболу серед спортсменів з порушеннями слуху.

      Україну представляли три команди: жіноча команда Києва та чоловічі команди з Києва та Житомира. До складу команди м. Житомира ввійшли і студенти інституту медсест-ринства. Це студенти відділення «стоматологія ортопедична» - Дмитро Ренькас, Іван Пугач та Віктор Кукса.
      Захоплюючими стали групові та фінальні ігри серед чоловіків. І якщо команда Києва виграла абсолютно всі групові ігри, навіть з російськими суперниками з Новосибірська, то Житомирській команді довелося добре попотіти в грі з російськими здорованями від двох метрів ростом з Ханти-Мансійська, поступившись їм з рахунком 2:3. І, за іронією долі, у півфіналі українцям довелося грати з українцями, а російським зі своїми земляками. Волею долі кияни вийшли у фінал з новосибірськими волейболістами а житомиря-нам в боротьбі за третє місце знову довелося зіткнутися з ханти-мансійцями І тут, якщо в першій зустрічі житомирська команда поступилася, то в цій грі за 3 місце російські спортсмени поступилися під натиском житомирян і програли з рахунком 3:0.
      Вітаємо наших спортсменів з почесним третім місцем в І Лізі Чемпіонів та бажаємо нових звершень і перемог.Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com