Новини

      Протягом 18-22 жовтня в Житомирському медичному інституті було проведено ряд заходів у межах тижня циклової комісії акушерсько-гінекологічних та педіатричних дисциплін.
       18-19 жовтня відбувся конкурс «Краща акушерка – 2021», що складався з теоретичної та практичної частин і проводився серед студенів IV курсу ОПП «Акушерська справа». Звання «Кращий за професією» отримали Залевська Анастасія та Лубківська Ольга.
      20 жовтня відбулося регіональне методичне об’єднання викладачів акушерсько-гінекологічних та педіатричних дисциплін закладів фахової передвищої освіти Житомирської області, у межах якого викладачем-методистом Лаговською Галиною Іванівною проведено відкритий регіональний майстер-клас із застосуванням новітніх методів навчання в медичній освіті на тему «Злоякісні захворювання жіночих статевих органів». Під час практичної частини заняття здобувачі освіти працювали за моделлю ротації за станціями. Наприкінці заняття викладач отримав зворотний зв’язок у вигляді анкетування здобувачів освіти.
       Також в цей день відбувся регіональний студентський семінар-тренінг «Актуальні питання в клінічній медицині», організований викладачами Козирацькою Л.М., Яворською Т.І., Ожго Н.С. Студенти виступили з доповідями щодо сучасних напрямків в оперативному акушерстві та гінекології, мультимодального підходу до знеболення, методів психопрофілактики стресу під час пологів.
       Викладачі регіону провели круглий стіл на тему «Інноваційні методи викладання акушерсько-гінекологічних та педіатричних дисциплін», де обговорено інноваційні моделі навчання, їх вплив на фахову компетентність майбутнього фахівця.
       21.10 викладачем Кравчук С.М. проведено відкрите засідання студентського наукового гуртка на тему «Вакцинація в умовах пандемії». Висвітлені питання особливостей перебігу коронавірусної інфекції у дітей та вагітних, особливостей вакцинації цього контингенту в сьогоднішніх реаліях.
       Тиждень циклової комісії 22.10. завершився студентським семінаром-тренінгом «Захворювання крові», підготовленим викладачем Малашевською В.Я., на якому розглянуті питання щодо сучасних особливостей діагностики, лікування та профілактики патології системи крові.


Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com
Facebook
Instagram
YouTube