Новини

      21 жовтня 2021 року в Житомирському медичному інституті Житомирської обласної ради відповідно до затвердженого Міністром охорони здоров’я України і Президентом НАМН України «Реєстром з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2021 році» відбулась XІІ Науково-практична конференція з міжнародною участю «Вища освіта та практика в медсестринстві».
       Цього року 150 осіб долучилися до роботи наукового заходу для розгляду важливих питань, що стосуються: розбудови галузі медичної освіти та створення в Україні ефективної національної системи охорони здоров'я; підготовки медичних сестер з вищою освітою – магістрів за спеціальністю «Медсестринство»; удосконалення підготовки медичних кадрів, максимального наближення їх фахової компетентності до рівня міжнародних стандартів.
       З-поміж учасників конференції цього року були: провідні науковці галузі, науково-педагогічні працівники закладів вищої медичної освіти, представники практичної охорони здоров’я, Державної установи “Центр розвитку медсестринства” Міністерства охорони здоров'я України, Національної академії медичних наук України, Асоціації медичних сестер України, а також учасники, які представляють країни Європейського Союзу.
       За підсумками роботи конференції буде ухвалено резолюцію та видано збірник матеріалів XІІ Науково-практичної конференції з міжнародною участю «Вища освіта та практика в медсестринстві».
       Організаційний комітет XІІ Науково-практичної конференції з міжнародною участю «Вища освіта та практика в медсестринстві» щиро дякує всім учасникам наукового форуму. Разом ми зміцнюємо фундамент медсестринства та сприяємо його подальшому розвитку.

Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com
Facebook
Instagram
YouTube