Новини

      5 жовтня відбулась робоча зустріч гаранта освітньої програми "Екстрена медицина", к.мед.н., асистента кафедри"Сестринська справа" А.А. Можарівської з внутрішніми стейкхолдерами - здобувачами медичної освіти ОП "Екстрена медицина". Під час зустрічі було з'ясовано думки здобувачів щодо якості реалізації освітнього процесу в закладі освіти, визначено проблемні питання, що, на думку здобувачів освіти, потребують розв'язання, з метою подальшого вдосконалення освітньої програми, підвищення її якості, формування індивідуальної траєкторії навчання для кожного здобувача.
       Також перед студентами виступили представники психологічної служби Житомирського медичного інституту Боримська Л. В. та Полчанова Г.С., які познайомили здобувачів з роботою служби, окреслили її роль у життєдіяльності закладу, провели анкетування серед здобувачів освіти з метою з'ясування проблемних питань адаптації студентів до умов навчання та проживання.
      Директор коледжу А.І. Піскарьова ознайомила здобувачів вищої освіти, що навчаються за ОП "Екстрена медицина", з нормативними документами та заходами з протидії корупції в закладі.Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com
Facebook
Instagram
YouTube