Новини

      Відкрите інтегроване заняття-пазл на тему «Життєвий і творчий шлях Івана Драча» з української літератури та інформатики було проведено викладачами Волошенюк О.А. та Рубан-Щуковською Т.О.
       Інтегроване заняття ґрунтується на поєднанні знань, здобутих з різних навчальних предметів, яке допомагає сприймати навколишній світ як єдине і неподільне ціле. Так, студенти 102 с/с (з якими і проводилось таке заняття) узагальнювали свої знання про творчість письменника-шістдесятника Івана Драча, а також уміння складати мультимедійні презентації, зокрема про життя письменника та за мотивами його творів. Студенти напам’ять читали балади Івана Драча, проводили їх аналіз. Наприкінці заняття був створена та захищена загальна спільна презентація, в якій були враховані всі зауваження студентів-експертів з інформатики та української літератури.
      Отже, молоді викладачі інституту медсестринства йдуть в ногу із часом, не боячись експериментувати з новими формами проведення занять, що викликає неабияку зацікавленість та захоплення у студентів.Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com
Facebook
Instagram
YouTube