Новини

      Протягом 25-26 жовтня 2021 року в Житомирі відбувся тренінг "Стратегія розвитку університету" від україно-швейцарського проєкту "Розвиток медичної освіти", участь у якому взяли команди учасників проєкту - Житомирського медичного інституту та Рівненської медичної академії.
       Протягом двох днів активної роботи тренери Матвій Хренов та Тетяна Степурко знайомили учасників з концепціями конкуренції та стратегування, основними стратегічними поняттями; вчили продукувати нові ідеї, визначати клієнтський ряд, формулювати та ранжувати проблеми закладу освіти відповідно до їхньої значущості, окреслювати шляхи їх вирішення. Важливо, що результати тренінгу стануть основою для подальшої роботи колективу з проєктами, реалізація яких стане черговим кроком до поліпшенням освітнього середовища у медичних ЗВО.
       Щиро дякуємо тренерам Матвію Хренову і Тетяні Степурко за створену комфортну атмосферу співпраці, змістовність і практичну спрямованість, підтримку, професійне наставництво на кожному етапі роботи; організаторам тренінгу за традиційно високий рівень заходу, а також колегам з Рівненської медичної академії за обмін досвідом та ідеями.
       З нетерпінням очікуємо на подальшу плідну співпрацю!
Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com
Facebook
Instagram
YouTube