Новини

      Нещодавно в інституті медсестринства пройшли педагогічні читання на тему «Інноваційні технології навчання». Організаторами читань виступили викладач української мови та літератури Рубан-Щуковська Т.О. та завідувач відділенням «Сестринська справа», викладач, Поплавська С.Д.
      Педагоги інституту перед колегами ділились досвідом, розповідаючи про інновації, які використовуються в педагогіці, а також тим, як самі викладачі використовують ці інновації на своїх заняттях. Звучали доповіді психолога, викладача психології Боримської Л.В на тему «Технологія формування творчої особистості», викладача анатомії Чернецької В.І. на тему «Колективні технології навчання». Викладач біології Данилюк М.С. презентували доповідь на тему «Технологія навчання як дослідження», а також показала фрагмент дослідження, яке проводять студенти на її заняттях. Титарчук Л.П., викладач сестринських дисциплін, виступила із доповіддю «Проектна технологія навчання», поділившись своїм досвідом як куратор. Викладач світової літератури Шарнопільська В.Ю. ознайомила присутніх з досвідом використання технології критичного мислення, викладач терапії Вовк В.Т. продемонстрував, як можна використовувати інформаційні технології навчання.
      Була видана збірка матеріалів педагогічних читань, в якій також висвітлювались теми «Проблемне навчання» (Хробуст О.В.), «Інтерактивні технології навчання» (Існюк Т.В.), «Технологія створення ситуації успіху» (Тітова О.Т.), «Інтегральна освітня технологія» (Коваленко В.О.), «Особистісно орієнтоване навчання» (Поплавська С.Д.) та ін.Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com
Facebook
Instagram
YouTube