Новини

       Протягом 30 вересня - 1 жовтня 2021 року здобувачі освіти ОП «Екстрена медицина» Козак А., Адоміч Ю., Корінь А. та асистенти кафедри "Сестринська справа" к.м.н. Можарівська А.А. та Слінчак Н.В. взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з симуляційної медицини TernopilSimOlimp 2021, організованій Тернопільським національним медичним університетом на базі НОК «Червона калина» (м.Тернопіль).
       У межах дводенної програми студенти інституту відвідати заходи олімпіади, а також мали змогу вдосконалити свої професійні навички на майстер-класах (контроль критичної кровотечі PBLS з АЗД; забезпечення прохідності дихальних шляхів; універсальний ALS-алгоритм; первинний огляд дорослого критичного пацієнта; первинний огляд педіатричного критичного пацієнта), за результатами проведення яких отримали сертифікати учасників.
       Також здобувачі освіти ОП "Екстрена медицина" мали змогу спостерігати спільні навчання зі взаємодії усіх служб у критичних ситуаціях: у межах міжвідомчої симуляції (порятунок людей із захопленого терористом автобусу з заручниками) поліція, пожежники, студенти - майбутні фахівці служби екстреної допомоги взаємодіяли в режимі реального часу та відпрацювали різні напрямки дій в екстремальних ситуаціях.
       Викладачі інституту не залишились осторонь фахових активностей заходу та взяли участь у роботі «Експрес–школи симуляційного навчання», де вдосконалили знання з методики проведення практичних тренінгів.Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com
Facebook
Instagram
YouTube