Новини

      В інституті медсестринства пройшла регіональна науково-теоретична конференція на тему «Ліки навколо нас», яку організували Петровець А.О. (викладач фармакології), Чеботар І.Ю. (викладач медичної біології), Тітотова О.Т. (викладач фізіології) та Існюк Т.В. (викладач хімії).
      Метою конференції було ознайомити студентів та гостей з лікувальними властивостями добре знайомих рослин, які ростуть вдома на підвіконні, наприклад, алое, каланхое, герань, каланхое тощо.
      Конференція умовно поділялась на три частини: фармакологічні властивості рослин; роль кімнатних рослин в оздоровленні мікроклімату приміщення; енергетика кімнатних рослин.
      Участь у конференції брали студенти 202с/с, 205л/с та 202л/с (Іваницька А., Виногородська В., Данилевська І., Осоковська М., Шадура Ю., Діхтієвська К., Єпіфанцева А., Давиденко А.), які готували доповіді, презентації, підбирали пізнавальні відеофільми на задану тему.
      Також на конференції були присутні гості з Новоград-Волинського та Бердичівського медичних коледжів та Житомирського фармацевтичного коледжу ім. Г. Протасевича.

Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com
Facebook
Instagram
YouTube