Новини

      21 березня 2014 року в Житомирському інституті медсестринства було проведене відкрите практичне заняття із застосуванням інноваційної технології «Кейс-метод» з предмету «Догляд за хворими та медична маніпуляційна техніка» на тему «Спостереження та догляд за пацієнтами із захворюваннями нирок та сечовидільних шляхів. Гостра затримка сечі. Нетримання сечі. Катетеризація та промивання сечового міхура» викладачем сестринських дисциплін Ковальчук Тетяною Юріївною зі студентами 204 групи відділення «Лікувальна справа».
      Патологія органів сечовидільної системи є однією із найпоширеніших. Для ефективного лікування хворих з патологією органів сечовиділення важливе значення має спостереження та догляд. Правильний догляд за хворими тісно пов’язаний зі знаннями та вміннями фельдшера по визначенню добового діурезу, водного балансу, проведенню катетеризації, наданні допомоги при затримці сечі, вмінні застосовувати сечоприймач, дотриманні особистої гігієни, а також є важливою складовою професійної діяльності.
      Практичне заняття складалась з п’яти етапів: підготовчого, основного, формування практичних навичок та заключного етапу з використанням інноваційних технологій.
       Формування практичних вмінь та навичок здійснювалось шляхом відпрацювання на фантомах алгоритмів по підмиванню тяжкохворих пацієнтів, катетеризації сечового міхура, промиванню сечового міхура та догляду за постійним катетером.
       На практичному занятті студенти навчились підраховувати добовий діурез та водний баланс, проводити необхідні заходи при гострій затримці сечі, допомагати пацієнтам з нетриманням сечі, надавати невідкладну долікарську допомогу при нирковій коліці та при гострій нирковій недостатності.
       Працюючи за кейс-методом студенти навчилися працювати групами, визначати стратегічні питання та ключові проблеми, шукати варіанти рішень, оцінювати і вибирати альтернативи, захищати, обґрунтовувати рішення


Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com
Facebook
Instagram
YouTube