Новини

       Продовжуючи традиції активної співпраці науковців Житомирського інституту медсестринства на міжнародному рівні, делегація представників інституту у складі кандидата педагогічних наук Шигонської Наталі та голови Наукового студентського товариства Акуліної Лілії прийняла участь у ІІІ Підкарпатській конференції наукового-студентського товариства медичних сестер на тему «Методологія покращення якості медсестринської допомоги», яка проходила у Інституті Медсестринства та Наук про Здоров’я Жешувського Університету (Польща). Конференція відбулася 15 листопада у м. Жешув (Польща).
      У ході конференції учасники дебатів у формі ділової гри та шляхом створення проблемних груп представили результати наукових пошуків у галузі медсестринства, які розробляються та досліджуються у інституту як представниками студентства так і їхніми керівниками, розкривши актуальні питання у фаховій діяльності медичних сестер, та напрями удосконалення роботи Наукового студентського товариства Житомирського інституту медсестринства, що з кожним роком розширює коло наукових інтересів і охоплює все більшу кількість студентів. Тематика наукових пошуків була представлена такими напрямами «Досвід впровадження ступеневої освіти в Житомирському інституті медсестринства», «Інноваційні методи навчання при підготовці медичних сестер», «Толерантність як складова професійної діяльності медичних сетер».
      За результатами візиту було визначено напрями продовження наукової співпраці, що дозволить реалізувати двосторонній підхід у розробці перспективних проблем у практиці медичних сестер.Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com
Facebook
Instagram
YouTube