Новини

       Цікавим способом перевірити готовність студентів до ДПА з біології вирішили викладачі Шевчук І.М. та Данилюк М.С., організувавши пізнавальний конкурс-змагання під назвою «Я люблю біологію».
      У конкурсі брали участь студенти 202 групи відділення «Сестринська справа» та 202 групи відділення «Лікувальна справа», які за жеребкуванням були поділені на команди «ДНК» та «Сапієнті» (від Homo sapiens).
      «У грі також можна навчатись» - такий був девіз заходу. І це правда, адже саме в у грі розкриваються потенційні можливості студентів, а дух змагання акумулює всі сили, щоб разом з командою досягти перемоги.
      Конкурсантам були запропоновані найрізноманітніші завдання, серед яких - представити свою команду, конкурс «Фотозапитання», «Мозковий штурм», завдання на уважність та швидкість тощо. А також кожна команда повинна була презентувати свій проект, де розкривалося значення курсу біології для студентів-медиків. Були проведені цікаві конкурси для глядачів заходу, де кожен своєю правильною відповіддю міг принести бал команді, за яку вболіває.
      Відповіді команд оцінювало журі, до складу якого входили викладачі природничих та математичних дисциплін. Найкмітливішою виявилася команда «ДНК», яка з невеликим відривом від суперників здобула перемогу.
      Всі учасники конкурсу були нагороджені дипломами та подарунками, а викладачі-організатори Марина Сергіївна та Ірина Вікторівна зазначили, що студенти до ДПА з біології готові і впевнені, що іспити пройдуть успішно.
      
Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com
Facebook
Instagram
YouTube