Новини

      Відкрите практичне заняття з фармакології та медичної рецептури на тему «Антисептичні та дезінфікуючі засоби» нещодавно було проведено викладачем фармакології Панчук Вікторією Миколаївною зі студентами 202 групи відділення «Сестринська справа».
      Антисептичні засоби широко використовують під час лікування інфікованих ран, опіків, виразок, для профілактики розвитку інфекційних ускладнень після операції, промивання порожнини тіла, полоскань, для оброблення інструментарію та предметів догляду за хворими. Але це дуже токсичні препарати, тому знання їх властивостей та правил застосування сприяє запобіганню отруєнь у разі їх нераціонального застосування.
      Практичне заняття складалась з п’яти етапів: підготовчого, основного, формування практичних навичок, науково-дослідницької роботи та заключного етапу.
      Формування практичних вмінь та навичок здійснювалось шляхом складання рецептурних прописів та вирішення фармакологічних задач.
      Практична робота сприяла формуванню клінічного мислення у студентів.
      На практичному занятті студенти навчились виписувати рецепти на препарати (деззефект,стериліум, оросепт тощо); надавати невідкладну долікарську допомогу при отруєнні солями важких металів; розраховувати дози препаратів.

Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com
Facebook
Instagram
YouTube