Новини

      22 жовтня в Житомирському інституті медсестринства за сприяння ректорату інституту, ради студентського самоврядування та Молодіжного активу розвитку Житомирщини відбулась презентація робіт майстрині-вишивальниці Гловацької Алли Іванівни.
      Студенти отримали можливість дізнатись про унікальні секрети вишивання весільного рушника, його символіку, а також ознайомитись із роботами самої майстрині, які були представлені на загальний огляд.
      Як зазначила Алла Іванівна, стародавні традиції наших пращурів, на жаль, здебільшого забулись, але сьогодні відбувається відродження українських традицій, і ми повинні їх знати й шанувати, адже наші пращури знали священну магію символів, яка пов’язує людину із самим Богом.
      Корисно було дізнатись дівчатам, які збираються виходити заміж, що не можна купувати весільні рушники, а краще їх вишити самій, тому що весільний рушник – це творення майбутньої долі. Дуже важливо вишивати з хорошим настроєм, однією голкою від початку до кінця, не показувати до весілля рушник стороннім людям тощо.
      Презентація виявилась дуже корисною та пізнавальною, а ще більше захоплення у студентів викликали безпосередньо роботи талановитої майстрині, краса та витонченість її вишки. Так, Алла Іванівна є справжньою берегинею українських традицій.Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com