Новини

      22 жовтня 2014 року в інституті медсестринства в рамках тижня акушерства та гінекології було проведено відкрите регіональне засідання студентського акушерсько-гінекологічного товариства за участю студентів четвертого курсу відділень «Акушерська справа» та «Сестринська справа» під керівництвом викладачів Козирацької Л.М., Ожго Н.С.
      На засіданні товариства студенти ознайомились з новітніми досягненнями в акушерстві та гінекології. Були заслухані доповіді: «Метаболічний синдром в акушерській практиці» (Білявська О. П.); «Вагітність та герпетична інфекція» (Левченко О.В.); «Папіломавірусна інфекція в акушерстві» (Лонська А.В); «Вагітність та грип-сучасний погляд на проблему» (Мороз О.О.); «Кроки назустріч материнству» (Близнюк М. Ю.); «Рак молочної залози та вагітність. Проблеми, пошуки та шляхи вирішення» (Катрич М.О); «Азбука остеопорозу від Са до вітаміну D» (Біньковська Л. В.); «Профілактика ВІЛ-інфекції в акушерських стаціонарах» (Розмахніна Ю. В); «Реферативний огляд новітніх досягнень в акушерсько-гінекологічній практиці» (Кравчук Л. А).
       Гуртківці з інтересом прослухали повідомлення лікаря КУ ЦМЛ № 2 м. Житомира Пастух С.В. про правові аспекти використання компонентів пуповинної крові у державних медичних закладах України.
      У роботі товариства взяли участь слухачі відділення післядипломної освіти циклу «Викладачі основ медсестринства та загального догляду за хворими».
Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com