Новини

       19 березня у залі засідань Вченої ради Житомирського інституту медсестринства відбулась студентська науково-практична конференція на тему «Рефлексотерапія», організаторами якої стали викладач нетрадиційної медицини Купріяненко А.В. та викладач фізіології Тітова О.Т. У роботі конферції взяли участь студенти 202 групи відділення «Акушерська справа» та студенти 401, 403 груп відділення «Сестринська справа».
      Метою конференції було ознайомлення студентів та гостей із рефлектотерапією (комплекс методичних прийомів, в основі яких лежить застосування з лікувальною метою різних факторів впливу на певні точкові ділянки поверхні тіла, так звані точки акупунктури, які мають зв'язок з різними органами і системами організму) як одним з найбільш популярних методів нетрадиційної медицини сьогодні.
      У ході конференції розглядалися питання історії вивчення та застосування рефлексотерапії, методи рефлексотерапії, механізм дії, показання та протипоказання до застосування рефлексотерапії; демонструвалися доступні тренажери для застосування в домашніх умовах.
      Досить детально зупинились на такому методі як точковий масаж ступнів, долонь, голови, обличчя. Для цього використовувались відеоуроки, завдяки яким всі присутні із задоволенням поетапно проробляли ту чи іншу методику точкового масажу.

Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com