Новини

      3 квітня 2014 року у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбулася зустріч першого заступника Міністра освіти і науки України Інни Совсун з головами профспілкових комітетів студентів вищих навчальних закладів.
      У роботі заходу та обговоренні актуальних питань соціально-економічного характеру взяли участь проректор з гуманітарної освіти, виховання і міжнародного співробітництва КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Ольга Горай., голова Профспілки працівників освіти і науки України Георгій Труханов, заступник голови профспілки Сергій Романюк, голова ради вищої школи ЦК профспілки Володимир Цвих, голова Київської міської організації профспілки Олександр Яцунь, проректор з науково-педагогічної роботи КНЕУ імені Вадима Гетьмана Олексій Олексюк, лідери студентських профспілок з Одеси, Харкова, Львова, Донецька, Тернополя, Запоріжжя, Чернівців, Сум, Чернігова, Києва, Житомира та інших міст.
      Під час зустрічі заступник Міністра освіти і науки Інна Совсун наголосила, що ситуація в освітній галузі наразі складна й неоднозначна. Щодо обсягів державного замовлення у вищих навчальних закладах, про що одразу запитали профспілковці, Інна Совсун прокоментувала, що наразі вони зменшуватися не будуть.
      Важливими питаннями, які піднімали активісти профспілковго руху, були прожитковий мінімум і стипендія – фінансова складова життя студента, практики за кордоном та на підприємствах країни, працевлаштування випускників ВНЗ, аспірантів, докторантів й конкурентоздатність молоді на ринку праці. Окремим блоком дискусії стали проблемні нюанси функціонування баз відпочинку навчальних закладів та санаторіїв-профілакторіїв.
      Під час зустрічі важливу роль було відведено проблемі доступу до публічної інформації. Так, всі накази Міністерства, які друкуються, будуть опубліковані на сайті. Важливо відзначити, що на сайті МОНУ у розділі «Публічна інформація» запрацював у тестовому режимі підрозділ «Відкрита бухгалтерія», де подано інформацію щодо розподілу коштів.
      На завершення зустрічі Голова Профспілки працівників освіти і науки України Георгій Труханов наголосив, що добрим знаком є те, що теперішня влада чує Профспілку, і є усі можливості спільно реалізовувати обговорене.Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com