Новини

      У вищих навчальних закладах розпочалася презентація Молодіжного Активу Розвитку і проектів, які впроваджуються за підтримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.
      25 березня перша презентація відбулась у Житомирському інституті медсестринства. Участь у заході взяли: заступник директора департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Антонюк, проректор з питань гуманітарної освіти, виховання і міжнародного співробітництва інституту Ольга Горай, голова Молодіжного Активу і ЖОМГО «ХХІ покоління» Віталій Сівко, начальник обласного молодіжного центру праці Ольга Добрякова, голова студентської ради самоврядування інституту медсестринства Катерина Мацейко, спеціаліст Головного управління юстиції у Житомирській області Тетяна Сахненко та Національний координатор програми «Рух проти ненависті», який створений за ініціативи і підтримки Ради Європи та діє у 47 країнах світу Надія Павлик.
      Під час презентації Олександр Антонюк представив студентам основні напрямки діяльності департаменту сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації і запросив молодь запроваджувати власні ініціативи, а також долучатися до проектів, які впроваджує Молодіжний Актив.
      Голова Молодіжного Активу Віталій Сівко разом із Ольгою Добряковою – начальником обласного молодіжного центру праці більш детально розповіли про заплановані заходи. Серед розроблених ініціатив: конкурси «Краща студентська сім’я» і «Кращі молоді новатори-дослідники», відеоконкурс «Незвідані місця моєї Батьківщини», проект молодіжного лідерства «Молода Генерація», тренінгова програма «Я – підприємець», проект «Молодь за чисте довкілля», конкурс соціальної реклами для дітей і молоді, проект «Молодіжна Музична Студія», проект соціальної реклами «Разом у щасливе майбутнє».
Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com