Новини

      В інституті медсестринства пройшло регіональне методичне об’єднання викладачів хірургії. В рамках методоб’єдннаня відбулись наступні заходи: конференція «Європейські підходи при наданні невідкладної допомоги», професійно-виховний захід «Микола Іванович Пирогов – постать світового значення» та круглі столи на різноманітну тематику.
      Під час конференції, в якій брали участь студенти четвертого курсу відділень «Лікувальна справа» та «Акушерська справа», були заслухані доповіді про «Загальні питання реаніматології» (Степарчук В.), «Сучасні аспекти трахесотомії» (Білоусов А.), «Серцево-легенева та церебральна реанімація» (Поліщук Т.) тощо. Також мав слово провідний хірург Житомирського госпіталю, майор медичної служби Тренчук В.М. на тему «Військова аптечка».
      Викладачами хірургічних дисциплін Жовнірчуком В.Р. та Шкварком М.Г. та студентами 401 групи відділення «Сестринська справа» був підготовлений захід про М.І. Пирогова, під час якого можна було дізнатись багато цікавої та корисної інформації про видатного лікаря, зокрема про його освітню діяльність, про заслуги перед наукою, медициною та хірургією, про його життя в садибі Вишня, що у м. Вінниця, про особисті якості лікаря та ін. Найактивнішими учасницями заходу стали Скороход Ю., Размахіна Ю., Франчук С., Шклярук А., Тимченко Л.
      За круглими столами оговорювались такі питання: «Проведення військово-медичних тренувань», «Впровадження інтерактивних технологій навчання при викладанні предметів хірургічного циклу», «Запровадження в навчальний процес уніфікованих клінічних протоколів екстреної медичної допомоги» тощо.


Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com