Новини

      З 19 по 23 березня в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради відбулися заходи в межах тижня циклової комісії Сестринська справа.
      19 березня викладачі циклової комісії Боримська Л.В. та Полчанова Г.С. організувати та провели конкурс есе на тему «Моя професія – медична сестра», в межах якого студенти ІІ курсу відділення «Сестринська справа» висловили свій погляд на місце та роль медичної сестри в сучасній український медицині, поділилися думками щодо власного вибору фаху, окреслили засадничі професійні та особистісні якості, які мають бути притаманні представникам цієї важливої професії.
      20 березня на базі навчального закладу розпочала роботу виїзна клінічна лабораторія, де всі бажаючі могли дізнатися свій артеріальний тиск, а також ознайомитися з порадами щодо гігієнічної обробки рук медичного персоналу. Організували захід викладачі ЦК: Васильєва О.О., Левченко О.В., Шейгас А.Ф., Сегедіна Я.П.
      Цього ж дня викладачі циклової комісії взяли участь у тренінговому занятті «Я+Ти = Ми команда однодумців» з використанням технології «Коло», що орієнтована на формування вмінь працювати в команді, обґрунтовувати власну думку, є ефективним засобом вирішення гострих суперечливих питань. Організаторами та модераторами тренінгу стали викладачі-методисти, психологи інституту Боримська Л.В. та Полчанова Г.С.
      21 березня в інституті відбувся щорічний регіональний конкурс професійної майстерності серед студентів вищих медичних навчальних закладів за спеціальністю «Медсестринство». У змаганні взяли участь по три студенти-переможці коледжних конкурсів від Житомирського медичного інституту, Бердичівського і Новоград-Волинського медичного коледжів.
      Переможницею конкурсу фахової майстерності суддівська колегія визнала студентку КВНЗ «Житомирський медичний інститут» відділення «Сестринська справа» Рогозовську Вікторію Сергіївну. Друге та третє місця розділили студентки нашого інституту відділення «Сестринська справа» – Бесараб Світлана Миколаївна (ІІ місце) і Коваленко Крістіна Валеріївна (ІІІ місце).
      Підсумував насичену подіями програму тижня циклової комісії Сестринська справа проведений викладачами Горбач Л.М., Василевською Ю.М., Мельник Л.А. та Ожго Н.С. семінар з інтерактивними методами навчання на тему «Подолання внутрішньолікарняних інфекцій в умовах сучасного розвитку медицини», активну участь в якому взяли студенти інституту.


Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com