Новини

      17 лютого цього року члени гуртка з хірургії під керівництвом викладачів В.І. Дацюка та М.Г. Шкварка провели відкрите засідання гуртка на тему «Бойова хірургічна травма».
      Вибір теми був не випадковим, адже напруга військової конфронтації зростає не тільки на сході нашої держави, але й в усьому світі.
      14 січня 2016 року прес-служба Міністерства оборони України інформувала, що у Збройних силах України запроваджено військовий стандарт «Спільна об’єднана доктрина з медичної евакуації», розроблений на основі стандарту НАТО STANAG 2546— AJMedP-2. Міністерство оборони України вказує, що цей військовий стандарт призначений для застосування ЗСУ під час участі у спільних операціях з країнами-членами НАТО. Він зокрема, визначає основні поняття та види процедур медичної евакуації в країнах-членах НАТО. Цей стандарт надає змогу в подальшому розробляти надійні та витратно - ефективні системи евакуації, включаючи аеромедичну.
      Відкрите гурткове заняття було спрямоване на ознайомлення студентів з сучасними положеннями дошпитальної медичної та хірургічної допомоги під час бойових дій у разі ушкоджень області голови, грудної клітки та зовнішньої кровотечі.
      Викладацький склад циклової комісії хірургічних дисциплін вважає за потрібне, навчати студентів Європейським стандартам, що співпадають з тематикою занять.Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com