Новини

      КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» 14–15 жовтня 2014 р. брав участь у V Ювілейному міжнародному медичному форумі – масштабному комплексному заході інноваційного напрямку галузі охорони здоров’я України, який об’єднав потужну науково-практичну програму, виставки та спеціалізовані експозиції, і створив міжнародну платформу для обміну досвідом та підвищення кваліфікації фахівців охорони здоров’я. Організатори форуму – Національна академія медичних наук України, Національна академія наук України, компанія LMT за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, Міністерства охорони здоров’я України, Державної служби України з лікарських засобів і за сприяння медичних асоціацій, громадських об’єднань, вищих навчальних медичних закладів України, соціальних фондів.
      Форум об’єднав на своїй площині 140 медичних асоціацій, 15 вищих медичних закладів та 3 академії післядипломної освіти, 180 спеціалізованих видань України, СНД та зарубіжжя, 62 державні установи МОЗ України та Національної академії медичних наук України.
      Цей захід ніби живий організм, де його серце – найкращі фахівці усіх галузей медицини, а кисень – їх відкриття і здобутки.
      За результатами роботи медичного форуму навчальний заклад був нагороджений дипломом V Ювілейного міжнародного медичного форуму.Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com