Новини

      «Хочу бачити життя!» - такий девіз був Всеукраїнської акції «Від серця до серця», яка проходила цього року з 7 по 27 квітня. Студенти Житомирського інституту медсестринства також взяли участь у ній.
      Майбутні медпрацівники як ніхто розуміють проблеми, які виникають зі здоров’ям, особливо, якщо це стосується дітей із вадами зору. Волонтери по всій Житомирській області збирали кошти для закупівлі апаратури в обласну дитячу лікарню для діагностики та лікування захворювань очей.
      Активну участь в організації та проведенні акції взяла Рада студентського самоврядування і профспілкова організація студентів інституту медсестринства. Акцію підтримав ректор інституту Шатило В.Й. Спільними зусиллями було зібрано 16000 гривень. Звичайно, це невелика сума, але гарний початок для втілення мрій багатьох дітлахів.
      Особлива подяка небайдужим людям і найактивнішим волонтерам інституту: регіональному керівнику Ковтонюку Максиму – за проведення акції та вирішення проблем, які ставали на перешкоді поставленій меті, Бігарь Олександрі – за організацію масових заходів, Андрієвій Катерині – за роботу з лікарями, Хилю Віталію – за роботу з волонтерами, Лисавецькій Катерині - за інформаційне висвітлення акції.

Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com