Новини

      11.12. в інституті медсестринства пройшла відкрита регіональна конференція «Рак молочної залози – серйозна проблема сучасності», яку організували викладач патоморфології та патофізіології Чернецька В.І. та представники просвітницького відділу обласного медичного центру здоров’я та спортивної медицини Житомирської обласної ради. Конференція була проведена у рамках Всеукраїнського дня боротьби з захворюванням на рак молочної залози, який відмічається щорічно 20 жовтня.
      Аудиторія – студенти 402 групи напряму підготовки 6.120101 «Сестринська справа», кваліфікація «Бакалавр», студенти спеціальності 8.12010006 «Сестринська справа», кваліфікаційний рівень «Науковий співробітник «Сестринська справа», «Акушерство», студенти 204-205 груп відділення «Лікувальна справа».
      Метою конференції було підкреслити серйозність проблеми раку молочної залози, ознайомити з передраковими захворюваннями, сучасними методами діагностики та лікування. На конференції було проаналізовано дані опитування пересічних жінок м. Житомира та Житомирського району про їх обізнаність щодо проблеми раку молочної залози, проведеного студентами 402 групи групи напряму підготовки 6.120101 «Сестринська справа», кваліфікація «Бакалавр». Як виявилося, 84% опитаних вважають, що треба надавати людям більше інформації з цієї проблеми, розповсюджувати книжки, які розказують про труднощі хворих на РМЗ (77%), 73% вважають, що РМЗ небезпечний для життя.
      На конференцію були запрошені: Віктор Іванович Лучків – головний хірург департаменту охорони здоров’я Житомирської обласної держадміністрації, Ігор Богданович Белей – хірург-мамолог обласного онкологічного диспансеру, Світлана Андріївна Ходаківська – лікар-методист просвітницького відділу обласного медичного центру здоров’я та спортивної медицини Житомирської обласної ради, Тетяна Вікторівна Черноус – психолог Житомирського обласного онкологічного диспансеру, Олена Миколаївна Сарно – начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.


Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com