Новини

4 грудня студенти Житомирського інституту медсестринства зустрілись з представником Всеукраїнської благодійної організації АСЕТ

Нещодавно в інституті медсестринства за сприяння соціально-психологічної служби та викладачів української мови пройшов конкурс есе та малюнків на тему «Насильство в сім’ї: причини виникнення та шляхи подолання».

04 грудня 2013р. на базі інституту медсестринства відбувся обласний етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика серед студентів внз І-ІІ рівнів акредитації.

Житомирський інститут медсестринства підписав договір про співпрацю з Вищим державним навчальним техніко-економічним закладом ім.. Броніслава Маркевича (м. Ярослав, Польща).

Нещодавно в інституті медсестринства з відбувся сольний концерт молодіжного вокально-інструментального гурту «Соль дієз».

Представники студентського самоврядування при МОЗ України із 23 навчальних закладів взяли участь у засіданні ради, яке проходило 16 листопада у Луганську

Делегація Житомирського інституту медсестринства взяла участь у ІІІ Підкарпатській конференції науково-студентського товариства медичних сестер...

11 листопада в конгрес-центрі Житомирського інституту медсестринства відбулась лекція в режимі on-line міністра охорони здоров’я України з питань реформування медсестринства в Україні.

10 листопада в Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги відбувся щорічний конкурс краси серед студенток ВНЗ «Королева студентства - 2013».

В Житомирському інституті медсестринства відбулась низка заходів, присвячених Дню української писемності та мови, який відзначають 9 листопада.

24 жовтня студенти-магістри сестринської справи, а також викладачі та адміністрація Житомирського інституту медсестринства відвідали найстаріший навчальний заклад України - Національний університет «Острозька академія»...

Оргкомітет V-ої Національної виставки-презентації 2013 року «Інноватика в сучасній освіті», яка проходила у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», відзначив КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства»...

17-18 жовтня 2013 року в Житомирському інституті медсестринства відбулася Науково-практична конференція з міжнародною участю «Вища освіта в медсестринстві: проблеми та перспективи».

З нагоди Дня працівника освіти в стінах Житомирського інституту медсестринства відбулось традиційне свято квітів під назвою «Рецепт щастя».

Згідно з наказом Президента України від 11 вересня 1994 року у першу неділю жовтня відзначається День працівників освіти.

30 вересня відзначається День усиновлення. З нагоди цього дня відбулася зустріч керівників області з першокурсниками комунального вищого навчального закладу «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

26 серпня в конгрес-центрі Житомирського інституту медсестринства відбулось чергове засідання ради студентського самоврядування інституту.

3 вересня 2013 року на базі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця відбулася лекція Міністра охорони здоров’я України.

В розділі "Абітурієнт" розміщено інформацію щодо додаткового конкурсного зарахування

13-14 червня 2013 р. відбулася І Міжнародна конференція «Міждисциплінарні аспекти краси, здоров’я і хвороб» у Вищій технічно-економічній школі імені Броніслава Марковича (м.Ярослав, Польща).

Науково-практична конференція з міжнародною участю «ВИЩА ОСВІТА В МЕДСЕСТРИНСТВІ: ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ» 17-18 жовтня 2013 року м. Житомир.

Житомирський інститут медсестринства співпрацює з Вищою школою агробізнесу (м. Ломже, Республіка Польща) в підготовці магістрів за спеціальністю «Сестринська справа»

22-24 квітня 2013 року у Тернопільському державному медичному університеті імені І.Я. Горбачевського відбувся XVII Міжнародний медичний конгрес студентів і молодих вчених.

Науковці Житомирського інституту медсестринства беруть активну участь в роботі IV Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині - здоров'я нації».

17 квітня 2013року була проведена щорічна студентська науково-практична конференція «Наукові дослідження в медсестринстві».

Педагогічні читання - на вищий рівень!

26 березня 2013 року відбулась обласна олімпіада з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

1.03.2013 року відбувся візит делегації Вищої школи агробізнесу (Польща)

27 лютого та 1 березня відбулись урочистості з нагоди випуску студентів відділень «Акушерська справа» та «Лікувальна справа».

25 лютого 2013 року у Житомирському інституті медсестринства відбулася регіональна студентська науково-практична конференція з міжнародною участю «Менеджмент у медсестринстві: проблеми і перспективи».

8-9 листопада в м. Києві відбувся VІІІ Всеукраїнський фестиваль мистецтв серед медичних працівників та студентів медичних навчальних закладів України «Ліра Гіппократа».

Подяка за високий професіоналізм та гостинність Житомирського інституту медсестринства під час проведення V з'їзду спеціалістів із соціальної медицини та організаторів охорони здоров'я України.

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ Всеукраїнська науково-практична конференція «ВИЩА ОСВІТА В МЕДСЕСТРИНСТВІ: ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ» Переноситься з 1-2 листопада 2012року на 23 листопада 2012 року

11-12 жовтня 2012 року в Житомирі на базі КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбувся V з'їзд спеціалістів з соціальної медицини та організаторів охорони здоров'я України.Сторінка 1 2 3 4 5 6 7


Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com