Новини

      Студентська виставка робіт професійних фотографів та фотографів-аматорів відбулась в стінах Житомирського інституту медсестринства, організаторами якої стали працівники бібліотеки навчального закладу. За їх словами, метою проведення виставки було привернення уваги студентства і викладачів до краси своєї Батьківщини, унікальності природи, а також принести частку позитиву у щоденне життя інституту. Недарма виставка була розташована саме у фойє, де зранку і ввечері можна було милуватись красивими, часом кумедними фотографіями.
      Роботи були умовно поділені за такими темами: «Дитинство», «Тварини», «Вітчизна». Роздивляючись фотографії студентів, можна було зрозуміти, що інститут об’єднує представників багатьох областей: Житомирської, Запорізької, Київської, Одеської, Криму та ін.
      Уміння студентів знаходити незвичайне у звичайних речах просто вражало. У фотооб’єктиві залишились усмішки дітей, веселі тварини, чарівний листопад, казкові річки рідного краю. Одразу спадають на думку слова Т.Шевченка: «Я так її... Я так люблю мою Україну…» - саме вони і озаглавлювали фотовиставку. І справді, подивившись ці роботи, розумієш, що не можна не любити своєї країни, а особливо приємно, що молодь її бачить справді прекрасною.Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com