Новини

      11 квітня 2018 року в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» було проведено відкритий виховний захід на тему «Даруй добро», який підготували студенти 101 групи відділення «Лабораторна діагностика» під керівництвом куратора Тітової О.Т.
      Метою проведення виховного заходу було ознайомити студентів із людськими чеснотами, розвивати бажання безкорисно робити добрі справи, допомагати людям, які потребують особливої турботи та підтримки, що є важливим для формування духовних, морально-етичних цінностей у майбутніх медичних працівників.
      У ході виховного заходу студенти застосовували свої таланти: декламували вірші, співали пісні, брали участь у рольових ситуаційних іграх «Перед дорогою в будинок престарілих», «Доленосне знайомство в дитбудинку». Беручи участь в акціях милосердя, студенти 101 групи відділення «Лабораторна діагностика» власним прикладом показали, як потрібно творити добро.
      Виховний захід відвідали: голова циклової комісії спеціальних дисциплін Табачук Л.П., викладачі циклової комісії: Андрушко І.В., Гусаревич Л.А., викладачі кафедри «Лабораторна діагностика» Киричук Т.І., Данилюк М.С. та студенти.
      За матеріалами виховної години створено методичні рекомендації відкритого виховного заходу «Даруй добро», які можуть бути використані у виховній роботі викладачів інституту.


Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com