Новини

       Згідно з наказом Президента України від 11 вересня 1994 року у першу неділю жовтня відзначається День працівників освіти. Сьогодні в незалежній Україні майже 860 тисяч педагогів, вихователів, майстрів виробничого навчання, науково-педагогічних працівників і управлінців. Вони вчать і виховують більше мільйона дошкільників, навчають більше п'яти мільйонів школярів, викладають майбутню спеціальність майже трьом мільйонам студентів країни.
      З нагоди Дня працівника освіти 3 жовтня у стінах конгрес-центру Житомирського інституту медсестринства відбувся святковий концерт, де в теплій атмосфері викладачів вітали художні керівники інституту, студенти і самі педагоги.
      Проректор з навчальної роботи Світлана Гордійчук звернулася до викладачів з побажаннями здоров’я, родинного затишку, творчої наснаги. Потім відбулось урочисте нагородження викладачів: директор коледжу Антоніна Піскарьова та проректор з практичної роботи Павло Яворський вручили педагогам інституту почесні грамоти за багаторічну та сумлінну працю. Проректор з гуманітарної освіти та виховання Ольга Горай та голова циклової комісії кураторів груп Любов Боримська відзначили почесними грамотами найкращих кураторів інституту. З побажаннями злагоди, радості, добра до викладачів звернулась і голова профспілкового комітету співробітників інституту Галина Полчанова, яка також відзначила викладачів грамотами обласної профспілки.
      Студенти ж вітали своїх наставників чудовим концертом, який був насичений українськими піснями, віршами та танцями. Своїми музичними дарунками студенти бажали викладачам бути щасливими, незважаючи на те, що кожен вбачає у цьому понятті щось своє, особисте. В концерті брали участь студенти-першокурсники, студенти-лауреати всеукраїнських мистецьких конкурсів, вокально-інструментальна група «Соль-дієз», а також і самі викладачі інституту. Свято виявилось яскравим, емоційним та сповненим безмежного позитиву.Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com