Новини

       30 вересня відзначається День усиновлення. З нагоди цього дня відбулася зустріч керівників області з першокурсниками комунального вищого навчального закладу «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 19 студентів-першокурсників Житомирського інституту медсестринства в теплій та відкритій бесіді спілкувалися із головою обласної ради та заступником голови облдержадміністрації. Очільники області привітали першокурсників із початком навчального року в якості студентів та з вибором потрібної та відповідальної професії, а також побажали натхнення у навчанні.


      Голова обласної ради висловив щирі надії на те, що подібні зустрічі стануть справжньою традицією. Адже вперше така зустріч із студентами-першокурсниками з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування була проведена минулого року за ініціативи голови обласної ради та за підтримки обласної державної адміністрації.
      Заступник голови облдержадміністрації зазначив, що обласна влада, реалізовуючи ініціативи Президента України із соціального захисту найбільш вразливих верств населення, патронує абітурієнтів та студентів з числа дітей-сиріт. Керівництво області робить все можливе для підтримки таких студентів, забезпечення їм належних умов, щоб навчальний заклад став їх другою домівкою, родиною.
      Привітав студентів із початком навчального року та вступом до навчального закладу й ректор комунального вищого навчального закладу «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради Віктор Шатило. Він зауважив, що за час існування Житомирського інституту медсестринства відбулося 135 випусків медичних сестер, було підготовлено більше 30 тисяч медичних працівників для галузі охорони здоров’я України. У 2013 році до навчального закладу вступило 19 дітей-сиріт, загалом в інституті навчається 76 дітей-сиріт, для яких створені всі умови для навчання та соціальний захист.
      Свої побажання висловила проректор з гуманітарної освіти та виховання Житомирського інституту медсестринства Ольга Горай, яка також зазначила, що студенти-сироти мають можливість щороку безкоштовно оздоровлюватись на гірськолижних курортах України та на узбережжі Чорного моря. Як відповідальний секретар приймальної комісії О.Горай підкреслила, що ці студенти витримали великий конкурс, аби вступити до інституту медсестринства і саме тому повинні сумлінно ставитись до навчання.
      Також слово мала студентка-першокурсниця, майбутня медична сестра Мар’яна Поліщук. Вона розповіла, що з дитинства мріяла допомагати людям і тепер для неї є великим щастям навчатися в такому престижному навчальному закладі як інститут медсестринства.
      Студентка-бакалавр Янушкевич Вікторія,яка є відмінницею навчання, побажала першокурсникам витримки, адже незважаючи на життєві труднощі, які спіткали дітей-сиріт, слід ніколи не здаватися, навчатися і йти до своєї мети.
      Після офіційної частини зустрічі очільників області та студентів-першокурсників на молодь чекав приємний сюрприз – ознайомлення студентів з роботою та історією Житомирської обласної ради, вручення подарунків, привітальних листів та фотографій.


Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com