Новини

15 жовтня в спортивній залі Житомирського інституту медсестринства відбулись змагання з армрестлінгу, присвячені Дню захисника України. В змаганнях прийняли участь понад тридцять студентів. І що хочеться особливо відмітити, третина з учасників – представниці прекрасної статі.
      Змагання пройшли на високому професійному рівні завдячуючи організаторам. Особливу подяку хочеться висловити головному судді змагань, тренеру з армспорту та фітнесу, Олегу Сергійовичу Шоханову. Всі переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами.
      Абсолютну першість виборов студент 302 групи відділення «Стоматологія ортопедична» - Олександр Свистунов.

Також він переміг у ваговій категорії 90+, другим в цій категорії став Радкевич Валентин 101 група відділення «Стоматологія»

У ваговій категорії до 70 кг кращим став Самченко Іван з тієї ж 302 групи, друге місце – Грицик Юрій – 302 група відділення «Стоматологія ортопедична», третє місце посів Пивоварчук Ярослав – 403 група відділення «Лікувальна справа»

А у ваговій категорії до 90 кг першість виборов Окаєвич Олександр - 301 група відділення «Акушерська справа», другим став Ричка Олександр – 201 група відділення «Стоматологія ортопедична», третє місце посів Пилипчук Віктор – 303 група відділення «Лікувальна справа».

Серед дівчат кращою стала Онищенко Лілія - 301 група відділення «Акушерська справа», друга – Довголюк Ірина – 203 група відділення «Лікувальна справа», третє місце посіла Діхтієвська Катерина – 402 група відділення «Лікувальна справа».

Всім учасникам бажаємо здоров’я, наснаги та великих здобутків у всьому. Запрошуємо всіх бажаючих активніше приймати участь у таких заходах.